Pomoc

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok. Zapraszamy do naszego działu Wsparcie.

Koszt wysyłki

Tabela kosztów wysyłek kurierskich dla produktów o masie jednostkowej do 30kg

(ceny brutto)

Waga towaru Koszt przesyłki
0 - 30 kg 25 zł
jeżeli suma wag przekracza 30 kg, to koszt wysyłki każdej kolejnej paczki jest liczony następująco:
30 - 60 kg 50 zł
60 - 90 kg 75 zł
90 - 120 kg 100 zł
... ...

 

 

Tabela kosztów wysyłek kurierskich dla produktów o masie jednostkowej powyżej 30kg

(ceny brutto)

Waga towaru Koszt przesyłki
30 - 50kg 40 zł
50 - 100 kg 75 zł
>100 kg cena ustalana indywidualnie

 

 

1. Koszty wysyłki są uzależnione od wagi wymiarów zamówionego towaru. Kupujący dokonuje wyboru sposobu dostawy i kosztów z nią związanych z listy dostępnej w trakcie składania zamówienia.

2. Firma KlimaSystem zastrzega sobie prawo do indywidualnej kalkulacji kosztów transportu w przapdku towarów nadgabarytowych (ponad 1,75m). Również towar, którego ciężar własny przekracza wagę 100 kg, podlega indywidualnej kalkulacji kosztów transportu.

3. Przesyłka towarów następuje za pomocą firmy kurierskiej DPD lub transportem własnym.

4. Koszty dostawy zamówień o wartości niższej niż 5000,00 PLN netto ponosi Klient. Opłata za transport doliczana jest do faktury.

5. Koszty dostawy zamówień o wartości powyżej 5000,00 PLN netto wysyłane są na koszt Dostawcy.

6. Bezpłatny transport nie dotyczy ładunków przestrzennych typu kanały wentylacyjne, przewody elastyczne, elementy blaszane, itp.

7. W przypadku wysyłki towaru "za pobraniem" Klient ponosi koszt usługi pobrania zgodnie z aktualnym cennikiem. Opłata za transport pobierana jest przez kuriera przy odbiorze przesyłki.

8. Warunkiem realizacji zamówienia jest dokonanie wpłaty na konto firmy KlimaSystem w wysokości wynikającej z faktury pro-forma lub wybranie płatności za pobraniem. Warunek ten nie dotyczy klientów, w przypadku których obowiązują inne ustalenia.

9. Zamówienia na artykuły z poza oferty magazynowej realizowane są zgodnie z wysłanym do Klienta potwierdzeniem zamównienia.

10. Wysyłka towaru dostępnego w magazynie następuje:

  • w przypadku potwierdzenia zamówienia do godz. 12.00 - tego samego dnia,
  • w przypadku potwierdzenia zamówienia po godz. 12.00 - następnego dnia.

11. Standardowy czas na dostarczenie przesyłki od chwili wydania z magazynu kurierowi wynosi 48h.

12. Za opóźnienia wynikające z winy firmy kurierskiej sklep nie ponosi odpowiedzialności.

13. Klient może też samodzielnie odebrać zamówiony towar w siedzibie Dostawcy. Nie ponosi on wówczas żadnych kosztów dostawy.

 

WAŻNE!!

Wydanie towaru następuje po podpisaniu przez Klienta listu przewozowego lub kopii faktury. Klient jest zobowiązany sprawdzić czy wszystkie zamawiane towary znajdują się w przesyłce. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dotyczących typów, ilości lub stanu dostarczonego towaru należy skontaktować się telefonicznie z osobą obsługującą Państwa zamówienie.

 

KlimaSystem
ul. Przemysłowa 11
35-105 Rzeszów

TEL +48 17 864 23 90

FAX +48 17 864 23 91